• Iran
  • en

 

img

در آیین بزرگداشت روز صنعت و معدن که با حضور استاندار تهران، جمعی از شخصیت های کشوری، مسئولین استان تهران و فعالان بخش خصوصی در محل مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید از بیش از چهار دهه تلاش و فعالیت ارزنده صنعتی جناب آقای مهندس فتاحی ریاست هیأت مدیره شرکت ایزوفام بعنوان پیشکسوت صنعت کشور تجلیل و مقام وی در پیشبرد برنامه های توسعه ای کشور گرامی داشته شد.

img

ششمين گردهمايي بزرگ مسئولان دولت و مديران بنگاههاي برتر اقتصاد ايران با عنوان جشنواره ملي حاتم ( حمايت از توليد ملي ) در مرکز همايشهاي بين المللي صدا و سيما با حضور جناب آقاي مهندس رحماني وزير محترم صنعت ، معدن و تجارت برگزار گرديد.

borj chobi

طرح اولیه ای از یک برج ۸۰ طبقه در آمریکا ارائه شده که حافظ محیط زیست است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینسایدر، بیشتر آسمانخراش ها بافولاد، شیشه و سیمان تقویت شده ساخته می شوند. این درحالی است که محققان دانشگاه کمبریج با همکاری معماران Perkins + Will و مهندسان شرکت تورنتون توماستی طرح ساخت آسمانخراشی از چوب را در شیکاگو ارائه کرده اند.

khonechobi

بسیاری از ما دوست داریم خانه هایمان به گونه ای طراحی شوند که همیشه در معرض تابش نور خورشید باشیم و یک شرکت انگلیسی تحقق این رویا را ممکن کرده است .
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، یک شرکت انگلیسی خانه های تخم مرغی شکل موسوم به Escape Pod طراحی کرده که اقامتگاه هایی کوچک و چند منظوره برای نصب سریع در حیاط خلوت یا باغ یا دیگر فضاهای باز محسوب می شوند.

zang khatar

 سرنوشت درختان قطع شده با اجرای طرح تنفس چه می‌شود؟

با اجرای طرح تنفس جنگل، خروج درختان شکسته بر اثر بلایای طبیعی به سهولت امکان پذیر نیست و انباشت چوب‌ها، قاچاقچیان را به فروش آنها ترغیب کرده است.

sedr

مصرف چوب در ایران تاریخ مدونی نداشته ولی طبق مطالعاتی که پژوهشگران و کاوشگران انجام داده‌اند مردمان بومی ایران قبل از مهاجرت آریایی‌ها از حدود 4200 سال قبل از میلاد مسیح (ع) چوب را برای خانه‌سازی مصرف می‌نمودند. البته استفاده از چوب در تهیه وسایل کشاورزی نیز رونق داشته است در سنگ نوشته‌هایی که از تخت جمشید بدست آمده استفاده از چوب سدر در پوشش و تزئینات کاخها مشخص شده است .

saderat

حلقه مفقوده صادرات در صنعت مبل سازی کشور/غفلت از ظرفیت اشتغالزایی صنعت چوب در اوج بیکاری!
صنعت مبل سازی از نمونه ظرفیت هایی است که به اعتقاد بسیاری از فعالان این عرصه، هرچه بیشتر مورد حمایت قرار گیرد به همان میزان به سود آوری و اشتغالزایی بیشتری منجر می شود.

  • navi icon تهران ، بلوار قیطریه ، پلاک 38 ، ساختمان ایزوفام
  • phone icon 021-28114000
  • mail icon info[at]isofam.ir
مجموع بازدید کنندگان
40515
صفحات بازدید شده
262144
بازدید کنندگان امروز
بازدیدکنندگان دیروز
بدون اطلاعات